"ניסיתי להעביר בפוסט, את הכאב שלי": הראל סקעת מגיב לסערה שיצר

על רקע הפוסט שפרסם לאחרונה בו קרא 'לא להתגייס לצבא ולא לשלם מיסים' בעקבות הפרסומים לפיהם המדינה לא תאפשר לזוגות חד מיניים לאמץ ילדים. הראל סקעת פרסם סרטון חדש בעמוד הפייסבוק שלו והסביר ''ניסיתי להעביר בפוסט, את הכאב שלי''

לאחר הסערה שיצר: הראל סקעת חוזר בו
  (צילום מסך)

"בסערת רגשות כתבתי פוסט, בו ניסיתי להסביר את הכאב שאני בו כאזרח כאן במדינה, בתור אחד שיצא משיחה עם הדור הבא של המדינה.. את הסערה והכאב שאני מרגיש שאני קורא דבר כזה" הסביר הזמר הראל סקעת בסרטון שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו לאחר הסערה שיצר, בפוסט שפרסם אמש בו קרא 'לא להתגייס לצבא ולא לשלם מיסים' בגלל הפרסומים לפיהם המדינה לא תאפשר לזוגות חד מיניים לאמץ ילדים.

הראל סקעת שידוע כחד מיני הסביר בסרטון שכוונתו של הפוסט לא הובנה כראוי "אני אוהב את ישראל כמו שאני לא יכול להסביר במילים" הסביר לצופים "על כל במה בעולם אני מספר כמה ישראל מדהימה ואפילו בפני יורדים שאני מופיע אצלם בחו"ל אני אומר להם 'תחזרו לארץ'…אני אוהב את הצבא, אני שירתתי בצבא, אני עושה מילואים וגם בן הזוג שלי רב סרן במילואים" אך ציין כי ההחלטה הזט היא דבר שפגע בקהילה ועל כן לא יכל לשתוק יותר.

"הרבה שנים אני עמדתי בצל כי לא רציתי לעורר שוב סערה" אך הסביר כי אין צורך עוד לפחד כשמדובר בבקשת זכויות שמגיעות לקהילה וביקש "תחזירו את הדיון לזכויות כי לזה התכוונתי" ואיחל לסיכום "הלוואי שיהיה פה שינוי".

 

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
16 תגובות - 13 דיונים מיין לפי
1
תועבה
עידו | 17-07-2017 17:21
חד מיני? סוטה!
2
על מי מאיים אדם זה...מביא זבל שנקנה אותו בסופמרקט
אור | 17-07-2017 17:24
3
פחדן ומוג לב.
ממשלה חשוכה | 17-07-2017 17:32
מדינה ששוללת זכות בסיסית של אזרח רק בגלל נטייתו המינית, וזאת בעקבות לחץ של קומץ חרדי מניפולטיבי, חשוך וטפיל, אינה ראויה שישרתו בצבאה. למה חזרת בך?
זה לא בגלל נטייה . זה בגלל שילד זקוק לשני הוריו
לחשוך | 17-07-2017 21:45
הביולוגים.
החד מיניים שוללים את זכותם
| 17-07-2017 19:32
בעצמם בעצם זה שחיים עם בן מינם. הממשלה לא שללה מאף אחד זכות להוליד או ללדת.
זכויות לשווים?
עידו | 17-07-2017 18:29
אדם שמוגדר כפדופיל, האם לדעתך ניתן לאפשר לו לאמץ ילדים או ילדות? אם תענה שכן, אכ מה ההבדל? הרי גם החד מיניים הם סוטים וזאת בהתבסס על התורה הקדושה, על השכל הישר, ועל האנציקלופדיה העברית במהדורתה הישנה, וכן על מילון אבן שושן לפני שצונזר.
4
סתום ויש סיכוי שמישהו יחשוב שאתה חכם
מבין בטיפשים | 17-07-2017 20:14
למה לפתוח את הפה. לשיר זה דבר אחד ולנאום זה משהו אחר. לטובתך סתום והמשך לשיר. ן מה לעשות, אתה ש יפה, אבל אין לי ספק שלזמיר יש מנת משכל קרובה לשלך ואינ בטוח קרוב מאיזה צד. תן תודה לאלוקים על הקול שמפרנס אותך ואל תטיח בפניו כתודה.
5
איזה זכות זו להביא ילד לעולם ולגזול ממנו את אמא שלו???
.... | 17-07-2017 21:43
תהיה אמיתי. ילד בלי 2 הורים גבר ואישה משהו יהיה חסר לו כל החיים.
6
ההינהלות של הראל סקעת
דן | 17-07-2017 21:55
ככה לא מעבירים כאב!! לא מעבירים אותו תוך כדי פגיעה בכל אזרחי המדינה!! חבל שמר סקעת מעדיף לפגוע באזרחים במקום להיאבק על הזכויות שלו ושל בני הקהילה הלהטבית.
7
הכל כלכלי
| 18-07-2017 7:57
אחרי הסתה כזאת הוא פחד שיפסיקו להזמין אותו להופעות
8
זה לא קשור לזכויות - זה קשור
אורי | 18-07-2017 10:14
למידת האכזריות בהעברת ילד לזוג של אותו מגדר!!!
9
מהי הדרך?
מורה ומחנכת בישראל | 18-07-2017 12:16
המגיבים הרבים מגיבים בצורה גסה מבלי להקשיב למסר עצמו. הראל לא קורה להשתמטות, הוא קורא לפעולה אזרחית, מאבק שהרי הפגנה או שיר מחאה (אשר הוצעו) לא יניבו תועלת. האנשים הללו, כיתר בני האדם, זכאים לילדים. התגובות המתלהמות הינן צבועות בעייני- כמה הורי יחידניים עושים עבודה נפלאה ומגדלים משפחה לתפארת? בתור מחנכת פגשתי לא מעט כאלה. לעומת זו, הזדמן לי להחשף גם למשפחות שאתם מכנים נורמטיביות שעושות עוול וצלקות קשים מנשוא לילדים- אם כך הדבר- בואו נבחן הורים- רשיין להוות- כשירים או לא? אני מתביישת- ילדים אשר זקוקים לבית- ואתם מעדיפים/ות שיסתוסבו מבית לבית, ללא תחושת בטחון והגנה, תחושה של תלישות העיקר שלא יגדלו אותם שני אנשים שמשוועים ורוצים ילד בכל ליבם ומוכנים לעשות הכל כדי שיהיה לאותם ילדים טוב ושאותם ילדים יגדלו להיות אנשים ואזרחים אוהבעם ונאהבים בעלי חירות כיצד לבחור את חייהם. אם כך הדבר- יש להוציא מן החוק הורים יחידניים, נשים שהשתמשו בבנק הזרע בגלל קשיים שנתקלו בהם, משפחות בקשיים כלכליים שכן לא יוכלות לפנות את מלוא תשומת הלב וכדומה. אחי הגדול בזוגיות מקסימה ואוהבת עם בן זוגו- כשאהיה אמא ארצה ששניהם יהיו דמויות משמעותיות בחיי ילדיי.
10
דמוקרטיה
מיטל | 18-07-2017 13:56
היי הראל, בקטע של דמוקרטיה צריך גם לקבל אתך החלטות הרוב. זה מה שנקרא דמוקרטיה, היו בחירות, נבחרו אנשים מסויימים לייצג אותנו בכנסת ואלה הם ההחלטות שלו. אי אפשר שהדמוקרטיה תמיד תהיה מה שמתאים לך. צריך לדעת לקבל את זה. ממש לא נח לי שבעלי עושה מילואים. מה? זאת מדינה דמוקרטית לא?! למה שיילך?! ועוד בחופש שאני תקועה לבד עם הילדים... אבל בכל זאת הוא הולך, כי יש חובות במדינה דמוקרטית ולא רק זכויות. והחובות שלנו לא תמיד תואמים את השקפת עולמנו או את הדרך שבה היינו רוצים לחיות את החיים במדינה הזו. יחד עם זאת, אם בחרנו לחיות במדינה הזו עלינו לכבד את החובות שלה כמו גם לדעת לקבל את זכויותינו גם אם זה לא מתאים לנו וגם אם הדמוקרטיה לא תמיד מתיישבת עם השקפת עולמינו. ברור שאתה יכול להביע את דעתך, התנגדותך, מחאתך וכדומה. בסופו של דבר אם אכן מתקבלת החלטה לכאן או לכאן צריך לדעת לקבל גם את זה, אחרת יש לך אפשרות בחירה, ללכת לחיות במדינה אחרת שבה מתירים לזוגות חד מיניים לאמץ ילדים או לקוות שבבחירות הבאות משהו ישתנה.
11
את הכסף של הסטרייטים הוא אוהב.
מיכאל | 18-07-2017 20:05
מקווה שלא יתנו לו שקל.
12
חבל שהוא תמיד כזה רגשי ולוקח אישית את הכל
אוראור | 20-07-2017 20:05
גם את מה שקשור אליו רק בעקיפין - או לא קשור אליו בכלל - חבל שהוא עושה לעצמו כזה פרסום שלילי - למרות שהוא בחור טוב - הוא מבולבל ומתוסבך - וצריך להתפלל שיחזור בתשובה.
13
הראל מה זה הכובע והתסרוקת
ויקי | 17-08-2017 11:18
לא מתאים לך...הפכת לראפר?