"ניסיתי להעביר בפוסט, את הכאב שלי": הראל סקעת מגיב לסערה שיצר

על רקע הפוסט שפרסם לאחרונה בו קרא 'לא להתגייס לצבא ולא לשלם מיסים' בעקבות הפרסומים לפיהם המדינה לא תאפשר לזוגות חד מיניים לאמץ ילדים. הראל סקעת פרסם סרטון חדש בעמוד הפייסבוק שלו והסביר ''ניסיתי להעביר בפוסט, את הכאב שלי''

לאחר הסערה שיצר: הראל סקעת חוזר בו
  (צילום מסך)

"בסערת רגשות כתבתי פוסט, בו ניסיתי להסביר את הכאב שאני בו כאזרח כאן במדינה, בתור אחד שיצא משיחה עם הדור הבא של המדינה.. את הסערה והכאב שאני מרגיש שאני קורא דבר כזה" הסביר הזמר הראל סקעת בסרטון שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו לאחר הסערה שיצר, בפוסט שפרסם אמש בו קרא 'לא להתגייס לצבא ולא לשלם מיסים' בגלל הפרסומים לפיהם המדינה לא תאפשר לזוגות חד מיניים לאמץ ילדים.

הראל סקעת שידוע כחד מיני הסביר בסרטון שכוונתו של הפוסט לא הובנה כראוי "אני אוהב את ישראל כמו שאני לא יכול להסביר במילים" הסביר לצופים "על כל במה בעולם אני מספר כמה ישראל מדהימה ואפילו בפני יורדים שאני מופיע אצלם בחו"ל אני אומר להם 'תחזרו לארץ'…אני אוהב את הצבא, אני שירתתי בצבא, אני עושה מילואים וגם בן הזוג שלי רב סרן במילואים" אך ציין כי ההחלטה הזט היא דבר שפגע בקהילה ועל כן לא יכל לשתוק יותר.

"הרבה שנים אני עמדתי בצל כי לא רציתי לעורר שוב סערה" אך הסביר כי אין צורך עוד לפחד כשמדובר בבקשת זכויות שמגיעות לקהילה וביקש "תחזירו את הדיון לזכויות כי לזה התכוונתי" ואיחל לסיכום "הלוואי שיהיה פה שינוי".

 

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

16 תגובות
הצג את כל התגובות