לכבוד חגיגות 91 למלכה: הדוכסית מפתיעה בלוק ורוד במיוחד

לא המטסים ולא העוגה- הדוכסית קייט מידלטון תפסה אמש את ההצגה בחגיגות 91 למלכה אליזבת, בזכות לוק יפיפה וורוד במיוחד אותו התאימה עם ביתה הקטנה • צפו עכשיו בלוק וביום ההולדת הכי מדוברים בממלכה

חוגגת בוורוד: קייט מידלטון מפתיעה את הממלכה
  הדוכסית חוגגת בוורוד (צילום מתוך אינסטגרם)

לא המטסים ולא העוגה, הצליחו לתפוס הפעם את תשומת הלב בחגיגות 91 שנערכו למלכה אליזבת אמש. דווקא הלוק הוורוד והמפתיע במיוחד של הדוכסית קייט מידלטון הצליח להפוך לשיחת היום בממלכה הבריטית ובצדק.

בעוד שבשאר ימי ההולדת של המלכה, השתדלה הדוכסית לא לתפוס יותר מידי תשומת לב והגיע לחגיגות בלוקים עדינים בגווני תכלת או לבן. הפעם קייט בחרה בשמלה צנועה בצבע הכי אופנתי בקיץ הנוכחי, אותה התאימה עם ביתה הקטנה שרלוט שלבשה גם היא שמלה ורודה שתפסה את ההצגה בענק עם המון מתיקות ושיק.

בולטת במיוחד בתמונה המשפחתית מהמרפסת בארמון בקינגהאם (צילום מתוך טוויטר @RoyalFamily)

השמלה המדוברת של הדוכסית, מבית המעצב האנגלי 'אלכסנדר מקווין' הותאמה יחד עם כובע ורוד של ג'יין טיילור, כשאת כל הלוק משלימה הנסיכה שרלוט הקטנה עם שמלה פרחונית בגוונים ורודים.

הלוקים של הדוכסית בחגיגות יום ההולדת לאורך השנים (צילום מתוך אינסטגרם)

חגיגות יום ההולדת, נערכו תחת שמירה ביטחונית כבדה במיוחד הפעם, בעקבות הפיגועים בלונדון ובמנצ'סטר שאירעו לאחרונה. לפי הדיווחים צלפים היו ממוקמים על גגות, עם כוחות ביטחון נוספים במדים ובבגדים אזרחיים שהתמזגו עם הציבור שבא לחגוג יחד עם משפחת המלוכה.

ללא ספק יום ההולדת הנוכחית של המלכה תיזכר לעוד כמה ימים טובים, בזכות הלוק החלומי בורוד של הדוכסית וביתה שרלוט המתוקה. אנחנו כאן עדין נהנות לצפות בתמונות המתוקות שללא ספק מודיעות שהקיץ כאן ובגדול!

(צילום מתוך אינסטגרם)

(צילום מתוך אינסטגרם)

(צילום מתוך אינסטגרם)

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

6 תגובות
הצג את כל התגובות