"אימרי בידר חיילים ישראלים אשר הרגו פלסטינים”: ה-BDS נגד הנציג שלנו באירוויזיון

רגע לפני חצי הגמר פלסטינים בתנועת ה-BDS יוצאים במסע נגד ישראל באירוויזיון וקוראים לעולם דרך דף הפייסבוק לתת "אפס נקודות לשיר האפרטהייד הישראלי באירוויזיון"

רגע לפני חצי הגמר: ה-BDS נגד הנציג שלנו באירוויזיון
  אימרי זיו, הנציג שלנו באירוויזיון (צילום מתוך יוטיוב)

היום בשעה 22:00, יתקיים חצי הגמר לאירוויזיון בו יוחלט אם הנציג שלנו, אימרי זיו יעלה את ישראל לגמר הנוצץ שיתקיים במוצ"ש הקרוב. אבל רגע לפני שזה קורה פעילים פלסטינים, חברים בתנועת ה-BDS יוצאים בקמפיין שנאה נגד ישראל באירוויזיון (כי כאלו אין מספיק אנטישמיות) וקוראים לעולם דרך עמוד פייסבוק שפתחו עבור כך לתת "אפס נקודות לשיר של האפרטהייד הישראלי באירויזיון".

בעמוד הפייסבוק כתבו הפעילים למדינות האירופאיות המשתתפות בהצבעה "באמצעות ההצבעה באירוויזיון, האירופאים צריכים לתת לאפרטהייד הישראלי סטירת לחי מצלצלת ולהעביר מסר ברור שאנחנו לא רוצים את האפרטהייד הנבזה הזה בתחרות שלנו". כמו כן טוענים פעילי הBDS כי נציגנו עוזרים לדכא את הפלסטינים על ידי כך שהוא שירת בלהקה הצבאית "ישראל שולחת לאירויזיון זמרים אשר מבדרים את חיילי צבא הכיבוש הישראלי. אלה זמרים אשר מבדרים ומעלים את המוראל לחיילים אשר תפקידם לדכא פלסטינים ולהרוג פלסטינים ולגזול מהפלסטינים אדמה ולהקים עליה התנחלויות. אנחנו לא רוצים לראות את הזמרים המתועבים האלה על המסכים אצלנו באירופה!".

תמונת פרופיל עם חייל ישראלי היורה במפגין פלסטיני (צילום מסך לדף הפייסבוק המיוחד שנפתח עבור החרם)

בנוסף הם הסבירו גם למה ישראל לא צריכה להשתתף בתחרות: "ישראל היא לא מדינה באירופה ובכל זאת כבר הרבה שנים היא משתתפת בתחרות האירוויזיון, בעוד שאת הפלסטינים ויתר הערבים לא מזמינים להשתתף, זאת גזענות".

ולסיכום העבירו מסר ברור למי שלא היה מובן כל הפוסט הארוך שלהם "אפילו אם יגיע מישראל שיר יפהפה, אל תתפתו לתת לו אפילו נקודה אחת – היופי הזה נועד להסתיר כיעור מתועב, את הכיעור של האפרטהייד הישראלי שמדכא ורומס את הפלסטינים". בכל אופן הבשורות הטובות שבינתיים התחזיות והמהמרים צופים לנו הצלחה רבה ואם התחרות אכן תעמוד בחזון שלה לא לערבב פוליטיקה ומוזיקה, יש לנו אכן סיכוי גדול לצאת עם מקום מכובד השנה.

♦אימרי בחזרות לקראת הגמר הגדול:

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

תגובה 1
הצג את כל התגובות