התקנתם את אפליקציית 'תפילון'? תגידו מזל טוב למפתח אורי הולנדר

תגידו מזל טוב לאורי הולנדר שהיום (ב') נישא לבחירת ליבו. אם השם הזה לא אומר לכם כלום, כדאי שתיקחו את הטלפון, תפעילו את אפליקציית 'תפילון' ותראו מי המתכנת שלה. אז עכשיו כשאתם מכירים ויותר מכך צריך להוקיר טובה, תגידו לו שוב מזל טוב.

התקנתם את אפליקציית 'תפילון'? תגידו מזל טוב
  חצי מיליון הורדות באנדרואיד. מסך הפתיחה של 'תפילון'

תגידו מזל טוב לאורי הולנדר שהיום (ב') נישא לבחירת ליבו.

אם השם הזה לא אומר לכם כלום, כדאי שתיקחו את הטלפון, תפעילו את אפליקציית 'תפילון' ותראו מי המתכנת שלה. אז עכשיו כשאתם מכירים ויותר מכך צריך להוקיר טובה, תגידו לו שוב מזל טוב.

הולנדר, כיום בשירות צבאי, בוגר הישיבה התיכונית במכון לב, פיתח את אפליקציית התפילון – הסידור הדיגיטלי המלא לפי כל הנוסחים.

עד היום רק באנדרואיד הורדה האפליקציה יותר מחצי מיליון פעמים ועוד מאות אלפים באייפון – מה שהופך אותה לאחת הפופולריות ביותר בישראל לפחות במגזר הדתי.

אורי עצמו תושב רמת בית שמש, ואף הדריך וריכז את סניף אריאל המקומי. אחרי סיום תואר ראשון בכיתה י"ג (כחלק מהמסלול של מכון לב), הוא עוד הספיק ללמוד שנה אחת בהר עציון לפני שהתגייס וגם שם להשתתף במיזם תלמודון.

הסלב הכי לא מוכר

למרות שמדובר באחד האנשים המשפיעים ביותר במגזר, הוא נותר אלמוני ונותן לאפליקציות לדבר בשמו. בנוסף ל'תפילון' הוא פיתח גם את החומשון, התהילון, המגילון (כולל רעשן בהמן) ושירשירון למגילת שיר השירים. אך כל אלה היו אפליקציות לטלפונים ישנים יותר ולא שודרגו לסמרטפונים.

 

בשיחה עם סרוגים הוא ממשיך להצטנע, "רוב האנשים לא מכירים את השם שלי"

בתפילון שלך היום היה את התחנון המיוחד לחתנים עם הוידוי הארוך?

היה תחנון רגיל, נאלצתי להשתמש בסידור רגיל כדי להתפלל.

ולאורחים בחתונה, יהיו ברכת האירוסין והנישואים, כי זה עדיין אין בתפילון, אולי עד הערב תספיק להוריד עדכון מיוחד?

יש שבע ברכות. אבל מבטיח שתהיה הפתעה מיוחדת לאורחים, ואני ממליץ למוזמנים להגיע.

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

2 תגובות
הצג את כל התגובות