עברית וביליארד במשרדי פייסבוק בלונדון? צפו בתיעוד הפריצה

שני צעירים מאנגליה פרצו למשרדי פייסבוק בלונדון בעקבות מחדל אבטחה לקוי ותיעדו הכול ליוטיוב. בין הדברים המעניינים שנחשפו בפריצה היה בין היתר שולחן ביליארד, קירות מעוצבים ו'שלום' אחד המתנוסס בהם

צפו: פרצו למשרדי פייסבוק בלונדון וגילו כתב בעברית
  (צילום: מתוך יוטיוב)

בלוגר צעיר ביוטיוב וחברו חיפשו קצת אטרקציות חדשות לצלם לבלוג והחליטו לנצל מחדל אבטחה ולפרוץ למשרדי פייסבוק בלונדון כדי לתעד איך נראת מבפנים, מעצמה של הרשת החברתית הגדולה בעולם.

 

בלי שאף אחד הרגיש, השניים הצליחו להסתובב ולתעד את אולמי הכנסים, חדרי המחשבים והבקרה וכן את חדרי המנוחה מהם נהנים העובדים בחברה. הם ממש לא הסתפקו בתיעוד וניצלו גם את הפינוקים המוצעים בהם: משקאות אנרגיה וקפה חם ומשחק ביליארד. בין היתר צילמו גם לוח ענקי שכותרתו: "מה עובר לך בראש?" בו גילו הפורצים שמופיעה גם המילה העברית: "שלום".

צפו בתיעוד: 

השניים החליטו לסכם את ביקורם עם מעט הומור על המאבטחים של פייסבוק. החל מצילום מהקומה העליונה את המאבטחים היושבים בכניסה לבניין וצופים במצלמות האבטחה ועדין לא מבחינים בהם.  ולבסוף ביציאה מהבניין ניגשים למאבטחים להתוודות על פריצתם, אך למרבה מזלם המאבטחים לא הצליחו להשיג אותם בזמן, והצעירים הספיקו להתחמק ולהפיץ כמובן את הסרטון ברשת, שזכה נכון לעכשיו לאלפי צפיות.

'שלום' במשרדי פייסבוק בלונדון (צילום מתוך יוטיוב)

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

תגובה 1
הצג את כל התגובות