הרב אמנון בזק: "סילוף מוחלט של לפיד, ובאופן הנבזי ביותר"

סערת גיוס הבנות לצה"ל. הרב אמנון בזק, מישיבת הר עציון ומרבני בית הלל, אחד הרבנים שחתום על נייר העמדה של הרבנים הליברלים נגד גיוס לגדודים מעורבים, זועם על התגובה של יו"ר יש עתיד יאיר לפיד לנייר העמדה שפרסמו: "טוב יעשה לפיד אם יתנצל במהרה בפה מלא על דבריו"

"סילוף מוחלט של לפיד, ובאופן הנבזי ביותר"

סערת גיוס הבנות לצה"ל. הרב אמנון בזק, מישיבת הר עציון ומרבני בית הלל, אחד הרבנים שחתום על נייר העמדה של הרבנים הליברלים נגד גיוס לגדודים מעורבים, זועם על התגובה של יו"ר יש עתיד יאיר לפיד.

הבוקר פרסמנו בסרוגים כי בתגובה על המכתב של הרבנים, ראשי המדרשות והמכינות המועדדים גיוס בנות לצבא, אך לא ליחידות מעורבות, צייץ לפיד "נראה את הרבנים האלה מתייצבים מול משפחתה של סמל מאיה קופשטיין ז״ל שהמשיכה לטפל בפצועים בפיגוע בבית ליד למרות כל האזהרות מפיצוץ שני ונהרגה בעודה מטפלת בהם".

סילוף מוחלט ונבזי

בתגובה לציוץ פרסם הרב אמנון בזק: "לא רק שאין כל קשר בין הקריאה במכתב לבין התגובה, אלא שבמכתב גם הודגש בדיוק ההיפך: "יודגש כי דברינו נכתבים מתוך הערכה והוקרה כנה ואמיתית לכל חייל וחיילת באשר הם, התורמים את מיטב שנותיהם למען הגנה על ביטחוננו. בנוסף נבהיר כי אין בדברים הבאים התייחסות לעצם שילוב נשים במקצועות הלחימה השונים. בדברינו נתייחס אך ורק למציאות של עירוב והפרדה בין החיילים והחיילות במסגרות הצבאיות השונות".

"התגובה של ח"כ לפיד היא אפוא סילוף מוחלט של מה שנאמר, ובאופן הנבזי ביותר. כמי שרואה את עצמו כראש ממשלת ישראל בעתיד, טוב יעשה לפיד אם יתנצל במהרה בפה מלא על דבריו."

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

4 תגובות
הצג את כל התגובות