עמנואל שילה: "אם המכינה בעלי תיפגע אז אנחנו פשוט סמרטוטים"

עורך העיתון 'בשבע', עמנואל שילה, מתייחס לאיום של אביגדור ליברמן לסגור את המכינה בעלי ואומר כי אם המכינה תיפגע "אז אנחנו, הציבור הדתי לאומי, פשוט סמרטוטים"

"אם המכינה בעלי תיפגע אז אנחנו פשוט סמרטוטים"
  עמנואל שילה (צילום: יח"צ)

עורך העיתון 'בשבע', עמנואל שילה, מתייחס לאיום ששיגר שר הבטחון, אביגדור ליברמן, לעברו של ראש מכינת 'בני דוד' בעלי, הרב יגאל לוינשטיין, לפיו אם הוא לא יתפטר מתפקידו מוסדות המכינה ייסגרו, ואומר כי אם בסופו של יום המוסדות ייפגעו בצורה כזו או אחרת, אזי אנשי הציבור הדתי לאומי הם "פשוט סמרטוטים", כהגדרתו.

"לא משנה בכלל מה אתם חושבים על פמיניזם, גיוס בנות דתיות, או לוחמות ביחידות קרביות. לא משנה אם אתם חולקים גם על תוכן דבריו של הרב יגאל לוינשטיין, או רק על סגנונו – שהוא עצמו התנצל עליו", כתב שילה.

שילה הוסיף כי "כך או כך, אם הרב יגאל ייאלץ להתפטר מתפקידו בגלל איומיו של שר הביטחון ליברמן, או אם מוסדות 'בני דוד' בעלי ייפגעו במקרה שהוא לא יתפטר -אז אנחנו, הציבור הדתי לאומי, פשוט סמרטוטים".

התפטר או שנסגור המוסדות בעלי

כזכור, אתמול (רביעי) שר הביטחון, אביגדור ליברמן, פנה במכתב לראש המכינה בעלי הרב יגאל לוינשטיין בו דרש ממנו להתפטר מתפקידיו במכינה ובישיבת ההסדר (מדובר ב-15 תלמידים במחזור של 150).

השר ליברמן כותב לרב לוינשטיין כי במידה ולא יעשה כן הוא יפעיל את סמכותו להפסיק את ההכרה של משרד הביטחון בישיבת עלי כישיבת הסדר ויפעל לבטל את הכרתה של עלי כמכינה קדם צבאית.

זאת על-רקע התבטאויותיו הפוגעניות של הרב לוינשטיין נגד נשים.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

7 תגובות
הצג את כל התגובות