קינג ל'סרוגים': "חגית משה מכרה את נשמתה לברקת"

חבר מועצת העיר ירושלים, מגיב בשיחה ל'סרוגים' למתקפה נגדו מצידה של סגנית ראש העיר חגית משה וטוען כי היא אחראית בין היתר למופעי זימה ולתקצוב הרפורמים

קינג ל'סרוגים': "חגית משה מכרה את נשמתה לברקת"
  (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

חבר מועצת העיר ירושלים, אריה קינג, שהודיע מוקדם יותר (שלישי) לראש העיר ניר ברקת על פרישתו מהקואליציה, בעקבות מופעי הזימה שעלו ברחבי העיר, מגיב בשיחה ל'סרוגים' למתקפה נגדו מצידה של סגנית ראש העיר חגית משה וטוען כי היא אחראית בין היתר למופעי זימה ולתקצוב הרפורמים.

בשיחה ל'סרוגים' אמר קינג כי "חגית משה, השותפה של ראש העיר ניר ברקת, מכרה את נשמתה לברקת בתמורה לתפקיד סגנית ראש העיר. במקומה הייתי מתבייש להופיע ביום שכזה בכלי התקשורת, זאת מהסיבה הפשוטה שאת מופעי הזימה והתועבה שהתקיימו אמש ברחובות ירושלים, היא במו ידה אישרה בוועדת הכספים, שעה ששאר חברי הועדה הדתיים והחרדים הצביעו נגד".

קינג מנה את עשייתה של משה ואמר: "אמש נחצה קו נוסף בדהירתו של ברקת לחילון וחילול העיר. את מסע הדהירה הזה, ברקת לא היה מסוגל להוציא אל הפועל מבלי תמיכתה העיוורת של חגית משה, זהו ההספק של חגית משה בפחות משנה במועצת העיר: תמכה בשיתוף פעולה עם הקרן לידידות, תמכה בתקציב לבית הפתוח, בזכותה עבר התקציב לרפורמים (לאחר שפנתה לרב אריה שטרן, שנתן הנחיה להתנגד!), תמכה במימון מופעי הזימה והתועבה שהעירייה הפיקה אמש, ועוד מקרים מזעזעים רבים, של הליכה עיוורת לצדו של ברקת".

על הטענות מצידה של משה לפיהן עשייתו של קינג מסתכמת בניגוד הקואליציה, אמר קינג ל'סרוגים': "אני משאיר לקוראים לבחון לבדם, מי עשה עבור שלמות ואחדות העיר, ומי פעל למען תושבי העיר בכלל והדתיים לאומיים בפרט. ברוך ה', דבקתי תמיד במשפט "טוב שם משמן טוב. אני לא מצפה ולא ציפיתי לקבל תמיכה ממי שכל תרומתה לחיי תושבי העיר מסתכמת בהיותה עובדת עירייה ועוזרת של חברי מועצה.
"לסיום", אומר קינג. "חגית משה היא חבר/ת המועצה היחידה שהגיבה לתקשורת, וזה לא במקרה".

בסוף דבריו שולח קינג עקיצה לעברה של משה ואומר: "אני מקווה לקבל את תגובתה לתקשורת לגבי כתב הסירוב שהוציא לה בית הדין "הישר והטוב", כתב סירוב שבגינו, על פי הלכות שולחן ערוך ואין ספור שו"תים יש לנדותה בציבור".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
9 תגובות - 9 דיונים מיין לפי
1
כתב סירוב? מה זה אמור להיות? מי הוציא לה כתב סירוב?
דיין | 15-02-2017 2:09
2
זה נכון שהוצא לה "כתב סירוב" מבית דין?סרוגים, נרדמתם?
מיכאל נוימן | 15-02-2017 2:13
הסיפא של תגובת אריה קינג, היו אמורים להיות הכותרת של הכתבה ועיקר המאמר. אם זה נכון שנמסר לסגנית ראש עיר בירושלים כתב סירוב מבית דין בעיר ירושלים, איך זה ייתכן שאתר סרוגים לא הביא זאת לידיעת קוראי האתר?ואם זה לא נכון שנמסר לה כתב סירוב, הרי יש פה סקופ ועילה לתביעת דיבה, זו האשמה חמורה מאד. גיא עזרא, אתה חייב למצות את הבדיקה של הנושא של כתב הסירוב, מחכה לשמוע מה חדש בנדון.מיכאל נוימן. קורא נאמן של סרוגים.
3
הצבעתי בשבילך ואני גאה בזה!
נריה | 15-02-2017 8:59
בה שיש אחד שמציל את מה שנשאר מהכבוד שלנו. תודה לך.
4
גם אני גאה שהצבעתי לקינג
שלמה | 15-02-2017 10:41
כשמו כן הוא מלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5
בחןר משיכמו ומעלה!!
אוהבים את אריה | 15-02-2017 20:37
6
כתב הסירוב הוצא נגד חגית משה
שדרון | 16-02-2017 0:10
7
חגית, האם באמת אריה קינג לא עשה דבר?
שמוליק | 16-02-2017 0:30
http://www.i.co.il/News/News.aspx/340194
8
האם יש למישהו ספק מי מבין השניים דובר אמת? חגית לא עשתה
שמוליק | 16-02-2017 0:44
http://www.i.co.il/News/News.aspx/340194
9
אוהבים אותך אריה מחוץ לעירייה .
בני | 20-02-2017 18:49
רק אנא ממך אל תתחרט למען הבוחרים ותבקש לחזור. מקומך עם מרץ הקיצונית משמאל שניכם מדרדרים לפי תהום.