חגית משה: "אריה קינג מעולם לא היה חבר בקואליציה"

סגניתו של ניר ברקת, חגית משה, יוצאת במתקפה חזיתית נגד החלטתו של אריה קינג להתפטר מהקואליציה של ניר ברקת וטוענת כי במהלך הקדנציה הוא לא דאג לציבור הדתי לאומי

"אריה קינג מעולם לא היה חבר בקואליציה"
  חגית משה (צילום: יח"צ)

חגית משה, סגניתו של ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, תוקפת בחריפות את מכתב ההתפטרות של חבר מועצת העיר, אריה קינג.

בתגובה למכתב ששיגר קינג לברק, אמרה משה כי "אריה קינג פורש מקואליציה שהוא לא היה חבר בה".

"מאז שנבחר אריה קינג למועצת העיר הוא עסוק בדבר אחד בלבד: בניגוח והכפשה של ראש העיר ניר ברקת ושלי. קינג לא עשה דבר למען הציבור הירושלמי בכלל וזה הדתי לאומי בפרט ולא רשם שום הישגים למען ירושלים. הוא היה עסוק בלבקר ולהכפיש כל מהלך של ראש העיר וכל הישג שלי הוא הפך לכלי ניגוח אישי ופוליטי".

משה מזכירה כי "רק לפני כמה שבועות אותו אריה קינג התחנן להיכנס לקואליציה של ברקת, דרש את תיק הכספים וכשראש העיר סירב לתת לו את התיק קינג ״גילה את האור״ ופתאום אותה קואליציה בה רצה לכהן בתפקיד בכיר היא רעה ולא מתפקדת".


משה המשיכה לתקוף את קינג ואמרה כי "בעוד אני עשיתי ועדיין עושה למען כל הציבור הדתי לאומי בעיר, החל מאנשי הר המור ועד גבעת מרדכי, צעירים וגיל שלישי, רווחה וחינוך, התיישבות ותרבות, קינג היה עסוק בדבר אחד: להכפיש, לבקר, לגדף, לשקר".

"אז היום קינג הולך לפרוש מקואליציה שבה הוא לא עשה דבר והדבר היחיד שמניע אותו היא תסכול אישי גרידא. קינג כזכור כבר פרש וחזר ושוב פורש ומי יודע אם יימצא הג׳וב המתאים אולי יחזור בפעם השלישית . אמשיך לפעול יחד עם ניר ברקת למען העיר ירושלים ולמען הציבור הדתי לאומי בעיר. לשם כך נבחרתי ואת זאת אעשה באהבה ובמסירות גדולה".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

3 תגובות
הצג את כל התגובות