איים וקיים: אריה קינג פרש מהקואליציה

חבר מועצת העיר ירושלים, אריה קינג, מימש את איומו והגיש מכתב התפטרות מהקואליציה לראש העיר ניר ברקת בעקבות העלאת מופעי הזימה ברחבי העיר

איים וקיים: אריה קינג פרש מהקואליציה
  (Miriam Alster/FLASH90)

איומים של פוליטיקאים הם לא משהו שלוקחים ברצינות, אך כשמדובר בחבר מועצת העיר ירושלים, אריה קינג, נראה שהאיומים מתממשים.

לאחר שורת האיומים שהשמיע בימים האחרונים, הודיע היום (שלישי) קינג לברקת כי החליט לפרוש מהקואליציה שלו וזאת בעקבות מופעי הזימה הצפויים לעלות ברחבי העיר.

במכתב ששיגר לברקת, והובא באתר החרדי 'כיכר השבת', כתב קינג לברקת: "לנוכח הפרות ההסכמים החוזרות ונשנות מצדך, החל מיומי הראשון בקואליציה שבראשותך ועד יומי האחרון ממש, ומתוך מטרה לחזק את הפרצות שפרצת בחומות ירושלים שהיו מבוצרות היטב עד למינוייך כראש העיר הקדושה לעמנו. ומכיוון שידועות לך שלל טענותיי כלפיך וחוסר האמון שהלך והתפתח עם הנשים ובמשנה תוקף מאז שהחלטת לפגוע באינטרס של הציבור הדתי-לאומי שרק בזכותו הגעת לאן שהגעת בעיר ירושלים, וכאחד מבניה של הציונות הדתית וכתושב שדואג לעתידה של ירושלים, אני במבקש להודיעך בזאת על התפטרותי מהנהלת העיר".

קינג צירף למכתב את תפילתו של הרב מרדכי אליהו זצ"ל, וכתב לברקת: "אינני יכול להקשיב מדי יום לתפילתו של הרב אליהו זצוק"ל ולחזות מדי יום ביומו, כיצד אתה פועל בניגוד לערכים שעליהם גדלתי ובניגוד לגדרי ההלכה והלכות הציבור בפרטי שהנחיל לנו הרב אליהו זצוק"ל", כתב קינג לברקת.

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

3 תגובות
הצג את כל התגובות