ברנז'ה: גדעון דוקוב מצטרף לעיתון 'בשבע'

פרסום ראשון: אחרי שמונה שנים וחצי במקור ראשון, גדעון דוקוב עובר את הכביש ועובר ל'בשבע'. לסרוגים נודע כי דוקוב יצטרף לקבוצת 'בשבע' כעורך אקטואליה ומדורים של העיתון

ברנז'ה: גדעון דוקוב מצטרף לעיתון 'בשבע'
  ממקור ראשון לבשבע. גדעון דוקוב (צילום: אופיר דוד)

פרסום ראשון. אחרי שמונה שנים וחצי במקור ראשון, גדעון דוקוב עובר את הכביש ועובר ל'בשבע'.

לסרוגים נודע כי דוקוב יצטרף לקבוצת 'בשבע' כעורך אקטואליה ומדורים, במקומו של עדי גרסיאל שיעזוב את העיתון בו כתב מאז הקמתו לפני 14 שנה.

דוקוב (37) שימש לאחרונה ככתב בקבוצת מקור ראשון ובעבר היה עורך עמוד הבית של אתר nrg, עורך המוסף הפוליטי יומן ובמקביל עורך וכותב המוסף הסאטירי של מקור ראשון – 'בריחת המוחות'. בין השאר אחראי דוקוב לחשיפת "וילהלם רוט", שהתברר כמשה חרותי – צעיר מגבעתיים שהפך עצמו לבן אצולה אוסטרי והיתל בתקשורת, בפעילי הסברה ובשר בממשלת ישראל.

מאחל מכל הלב הצלחה לאנשי העיתון והאתר

לפני כשבועיים פרסם דוקוב פוסט פרידה ממקור ראשון בפייסבוק בו כתב: "שמונה וחצי שנים זה הזמן הכי ארוך שיצא לי להיות באותו מקום, תקופה נפלאה בה יצא לי לפגוש ולעבוד לצד מלא אנשים מוכשרים ונחמדים – עורכים וכתבים שכולכם מכירים, וגם גרפיקאים, מעצבים, מפיקים, ואנשי פרסום ומנהלה, שלמדתי מהם לא מעט והיה לי כיף גדול לעבוד איתם. הרבה-הרבה אנשים שאני מפחד להתחיל לפרט כי בטח אשכח מישהו, אבל תודתי נתונה לכל אחד ואחת מהם. אני מאחל מכל הלב הצלחה לאנשי העיתון והאתר, ולעומדים בראשם – חגי סגל, אורלי גולדקלנג ויואב פרידמן."

גדעון דוקוב אישר את הפרטים ומסר לסרוגים: "אני אכן אתחיל בקרוב לעבוד כעורך האקטואליה (וכתב, ועוד כל מיני) בבשבע, עיתון שעל פי סקרי ה-TGI זוכה באופן עקבי לפופולריות רבה (עם תוצאות גבוהות יותר מ'הארץ', למשל)"

מבשבע נמסר: "אנחנו מאשרים שעדי גרסיאל סיים את תפקידו אצלנו ומודים לו על 14 שנות עבודה ותרומה לפיתוחו של העיתון כעורך וככותב".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

9 תגובות
הצג את כל התגובות