המחאה של דנון במועצת הבטחון של האו"ם

מועצת הביטחון התכנסה לדיון נוסף בנושא ישראל, לראשונה מאז החלטה 2334. במהלך הדיון שלף דנון את תמונותיהם של נרצחי הפיגוע בירושלים: "סיפקתם השראה לטרור"

המחאה של דנון במועצת הבטחון של האו"ם

מועצת הביטחון של האו"ם התכנסה היום (שלישי ) לדיון נוסף בנושא הישראלי-פלסטיני, לראשונה מאז שקיבלה את החלטה 2334 בחודש שעבר.

שגריר ישראל באו"ם, דני דנון, נשא דברים במהלך הדיון ואמר: "בחודש שעבר המועצה הזו אישרה את החלטה 2334 במחיאות כפיים סוערות והנציגים בחדר מיהרו לשבח את הגינוי נגד ישראל. ההחלטה הזו זכתה לשבחים גם מהחמאס והג'יהאד האיסלמי, ארגוני הטרור המחויבים להשמדתה של מדינת ישראל".

"בשבוע שעבר טרוריסט ערבי רצח ארבעה ישראלים ופצע עוד רבים אחרים כשדרס קבוצת חיילים שביקרו בירושלים. אבו מאזן שתק ואילו אותם ארגונים שחגגו איתכם את ההחלטה במועצה – חגגו את הפיגוע הנתעב הזה וחילקו ממתקים בעזה. ההחלטה הזו הצהירה שהנוכחות שלנו בירושלים היא לא חוקית, היא עודדה את הפלסטינים להמשיך להימנע ממשא ומתן וסיפקה השראה לטרור. וזו התוצאה" אמר דנון והציג את תמונותיהם של נרצחי הפיגוע: "שיר חג'ג', יעל יקותיאל, ארז אורבך ושירה צור נרצחו על ידי פלסטיני שהאמין שהוא יכול להשתמש בטרור כדי לגרש את היהודים מירושלים. הוא לא יצליח".

(צילום: מצלמת האבטחה)
דנון פנה לחברי המועצה והוסיף: "יום לאחר ההצבעה במועצה, תנועת הפת"ח, התנועה של אבו מאזן, פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה קריקטורה ובה סכין בצורת מדינת ישראל כולה, לא רק יהודה ושומרון, בצבעי דגל פלסטין נעוצה בשלולית דם ולידה הכיתוב "תודה לכם" ושמות המדינות חברי המועצה. שר החוץ הפלסטיני אמר לאחר ההחלטה בפירוש – "לא להכיר בישראל כמדינה יהודית". הוא למעשה הודה שהסכסוך לא נסוב סביב ההתנחלויות אלא סביב הסירוב להכיר במדינה היהודית." דנון סיכם ואמר: "ההנהגה הפלסטינית קיבלה את המסר, הם מבינים שהם יכולים להמשיך להפיץ שקרים ולהסית".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 1 דיונים מיין לפי
1
דנון גורם נזק למדינה בשטויות שהוא עושה באו"ם. להחזירו!
מדובר בדפוק בשכל | 17-01-2017 18:47
ביבי רצה לשדרג אותו כמו שקאליגולה רצה לשדרג את הסוס שלו אבל שניהם גורמים נזק עצום למדינה. דנון במיוחד עושה בושות באום עם הגימיקים מעוררי התיעוב שלו
איזה דפוק המגיב הזה.
| 17-01-2017 21:41
אין קשר בין מה שהאום מחליט ומה שהפלסטינים אומרים למה שישראל השלמה תהיה .הקבה החזיר את עם ישראל למולדתו אחרי 2000 שנה ווסגירת חשבון אחרון השואה וכעת ימות המשיח ואף אחד לא יזיז את החלטת הקבה להושיע את עמו.