יאיר נתניהו ישתתף בפריימריז של הליכודיאדה

מארגני הליכודיאדה פרסמו את שמו ותמונתו של יאיר נתניהו, כחלק מהמועמדים לפריימריז המדומים שייערכו גם השנה. בין המועמדים החדשים ניתן לראות גם את ליאור קצב, ג'ודי ניר מוזס שלום וגלעד שרון

יאיר נתניהו ישתתף בפריימריז של הליכודיאדה
  (צילום מסך)

לקראת אירוע 'הליכודיאדה' שיתקיים גם השנה באילת, מארגני האירוע כבר החלו להריץ שמות של "כוכבים" חדשים המבקשים לבדוק את השטח לקראת התמודדות אפשרית בפריימריז. לאחר שלפני כשבועיים פורסם כיליאור קצב, ג’ודי ניר מוזס שלום, “הצל” יואב אליאסי וגלעד שרון יתמודדו בפריימריז של הליכודיאדה, הערב (שלישי) נודע כי גם יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, נמצא ברשימת המועמדים.

יועץ התקשורת של הליכודיאדה אמר לאתר 'מעריב אונליין' כי שמו של נתניהו הבן שובץ ברשימת המועמדים מבלי שנעשתה אליו פנייה.

לכידה

בתוך כך, גלעד שרון אמנם טרם החליט האם להתמודד בפריימריז הבאים של הליכוד, אך אם יעשה כן, הוא ילך ככל הנראה עם טיקט חקלאי ויגדיר עצמו כנציג החקלאות בכנסת. הדמות המעניינת ביותר הוא ליאור קצב, ששמח לשמוע כי הוא נכלל ברשימת המתמודדים בפריימריז המדומים, ואף מתכוון להגיע אישית לליכודיאדה. ההערכה היא כי לאירוע יגיעו כ־2,000 חברי מרכז הליכוד בעלי זכות בחירה, ורוב בכירי חברי הכנסת והשרים של המפלגה.

ליאור קצב אמר בתגובה: "כל חיי הייתי ועודני נאמן למחנה הלאומי ולתנועת הליכוד. גם כשניסו לפתות אותי לקבל כיסא בכנסת במפלגות אחרות. באחרונה, אני מקבל פניות מגוונות בדבר האפשרות המעניינת להתמודד על מקום ברשימת הליכוד. אני שמח להגיע לליכודיאדה באילת ולפגוש את חברי הליכוד היקרים לשיח משותף ופורה. את ההחלטה הסופית בעניין אקבל כשתתבהר תמונת המצב הרלוונטית”.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע