נתניהו פועל לביטול חוק ההסדרה

לפני שלושה חודשים טען גורם בליכוד כי נתניהו הוא זה שפעל להשיג רוב להעברת חוק ההסדרה. כעת מדווח כי נתניהו פועל לגנוז אותו

נתניהו פועל לביטול חוק ההסדרה
  (צילום: Marc Israel Sellem/POOL)

ראש הממשלה בנימין נתניהו, פועל לגנוז את חוק ההסדרה ואין בכוונתו להעלות אותו לקריאה שניה ושלישית בקרוב, וזאת על אף שהצביע בעדו. כך מדווח כתב 'הארץ' חיים לוינסון. על פי הדיווח, בסביבתו של ראש הממשלה אמרו כי בשלב זה החוק מוקפא, ונתניהו לא צפוי לקבוע לו מועד להצבעה.

נזכיר, כי לפני כשלושה חודשים, עם העברתו של החוק בקריאה טרומית, דחו גורמים בליכוד את דבריהם של בנט ושקד לפיהם נתניהו תוקע את חוק ההסדרה ואמרו כי נתניהו היה זה שגייס את הרוב לצורך העברת החוק.

"ראש הממשלה בנימין נתניהו הצביע בעד חוק ההסדרה בקריאה טרומית, זאת לאחר שגייס רוב לטובת העברת החוק, בתיאום עם שר האוצר משה כחלון ובהובלת יו"ר הקואליציה דוד ביטן", מסר אז גורם בליכוד ל'סרוגים'.

עוד הוסיף הגורם כי "צר לנו שגם בזמן שראש הממשלה נתניהו מוביל את המאמץ להעביר את חוק ההסדרה, בנט ממשיך לירות בנגמ"ש ולעסוק בתדרוכים נגד הליכוד וראש הממשלה ולא נותן לעובדות לבלבל אותו. לא רק שהוא לא דחף את הליכוד לחוק ההסדרה כפי שהוא טוען, הוא בכלל התנגד לחוק במשך תקופה ארוכה ואף הלין בפני ראשי הקואליציה על מכתב שעליו חתמו חברי הכנסת והשרים של הליכוד בעד החוק".

הדיווח ב'הארץ' מצטרף לדבריו מאתמול של שר הבטחון, אביגדור ליברמן, לפיהם "החוק כנראה לא יחוקק".

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

5 תגובות
הצג את כל התגובות