הפיגוע באיסטנבול: זוהתה גופתה של הישראלית

אחרי שעות של חיפושים, נמצאה גופתה של ליאן נאסר בת 19 מטירה. בפיגוע אתמול נרצחו 39 בני אדם כשמחבל מחופש לסנטה קלאוס פתח באש על החוגגים

הפיגוע באיסטנבול: זוהתה גופתה של הישראלית
  נסאר ושוטרים טורקים. (באדיבות המשפחה ושאטרסטוק)

הפיגוע באיסטנבול. לאחר שעות של חיפושים אחרי הנעדרת הישראלית, אותר שמה באחד מבתי החולים כנרצחת בפיגוע.

ליאן נאסר בת 19 מטירה נורתה למוות לפנות בוקר (א') בפיגוע הטרור הקטלני שביצע מחבל במהלך מסיבת סילבסטר במועדון "ריינה" שבאיסטנבול, טורקיה. נאסר שהתה בטורקיה במסגרת טיול מאורגן, עם שלוש חברות, אחת מהן נפצעה בינוני ועברה ניתוח בבית חולים מקומי.

במשך שעות ארוכות הוגדרה נאסר כ'מנותקת קשר', ואפילו דווח בטעות שהיא אותרה בחיים באחד מבתי החולים, אולם לקראת הצהריים התקבלה הבשורה המרה, כי גופתה זוהתה בין הקרבנות של הפיגוע. אביה זאהר אמר ל-ynet: "אני יודע שהמצב הביטחוני לא קל בטורקיה. לפני שנסעה ביקשתי ממנה לא לצאת, אבל לצערי היא התעקשה".

זוהי הישראלית השנייה שנרצחת בפיגועי טרור באירופה בשבועיים האחרונים. לפני כשבועיים נרצחה דליה אליקים בפיגוע הדריסה בשוק חג המולד בברלין.

הפיגוע התרחש מעט אחרי השעה 1:00: מחבל פתח בירי ללא הבחנה במועדון שבו חגגו באותה עת יותר מ-500 איש את השנה החדשה. הוא פרץ פנימה בתחפושת סנטה קלאוס, לאחר שירה קודם לכן לעבר שוטר ואזרח. המועדון, מהמוכרים באיסטנבול, שוכן לגדות מיצרי הבוספורוס, ודווח כי מבלים קפצו למים על מנת להימלט מהירי.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

3 תגובות
הצג את כל התגובות