רשימת האפליקציות שגומרות לכם את הסוללה

מתלוננים שהסוללה נגמרת מהר? כנראה שהבעיה לרוב לא תמיד תלויה בסוללה במכשיר שלכם, אלא באפליקציות שהורדתם. רשימה שפרסמה חברת אבטחת המידע Avast חושפת את האפליקציות האשמות- אז מי במקום הראשון ואיזה אתר חדשות ישראלי מוצב במקום ה7?

25.12.16 12:55  כ"ה בכסלו תשעז
10 האפליקציות שגונבות לכם אחוזי סוללה
  (צילום:שטארסטוק)

מתלוננים שהסוללה נגמרת מהר? כנראה שהבעיה לרוב לא תמיד תלויה בסוללה במכשיר שלכם, אלא באפליקציות שהורדתם. רשימה שפרסמה חברת אבטחת המידע Avast חושפת את האפליקציות האשמות- אז מי במקום הראשון ואיזה אתר חדשות ישראלי מוצב במקום ה7?

במקום הראשון – האפליקציה של פייסבוק. לא במפתיע הרשת החברתית הנפוצה בעולם,  שוברת את השיא בבזבוז הסוללה.  פייסבוק דואגת לעדכן כמעט בכל דקה נתונים שונים -על מיקומכם, התראות שונות, סטטוסים חדשים, פרסומות ועוד.

במקום השני- אפליקציית musical.ly, האפליקציה שמשגעת את דור הZ ומאפשרת למשתמשיה לצלם קליפים קצרים של ליפ-סינק בשירים האהובים עליהם. אומנם חביבה וכיפית- אבל לסוללה כנראה פחות.

במקום השלישי- אפליקציית Google Maps, אומנם סה"כ הגיוני שאפליקציית ניווט לוקחת אחוזי סוללה נכבדים. אבל כנראה אם ההתלבטות בין להפעיל וויז או גוגל מפות כנראה שגם כאן- וויז מנצחת.

במקום הרביעי אפליקציית השיחות WhatsCall, כנראה שלכל דבר בסופו של דבר יש מחיר אם לא בכסף אז באחוזי סוללה.

במקום החמישי האפליקציה של עיתון ה-Daily Mail הבריטי. אז אם יש לכם חיבה לחדשות בסטייל בריטי תצטרכו להחליט על מה אתם מעדיפים לוותר, או שפשוט תצטרכו לחיות עם המטען 24/7.

הרשימה של האפליקציות שגונבות לנו לא מעט אחוזי סוללה יקרים (צילום מסך מתוך הדוח)

הרשימה של האפליקציות שגונבות לנו לא מעט אחוזי סוללה יקרים (צילום מסך מתוך הדוח)

במקום השישי אפליקציית שיתוף התמונות אינסטגרם – גם היא שייכת לאמפריית צוקרברג. כנראה ששום פילטר כבר לא יוכל לחסות על כך שלחברת פייסבוק יש חיבה לעשות אפליקציות שמעדכנות את עצמכם בכל דקה וגובות לא מעט חיי סוללה יקרים.

במקום השביעי נמצאת אפליקציית החדשות הישראלית Ynet , שעל פי Avast -היא ככל הנראה אחת הבזבזניות ביותר בעולם במשאבי המערכת.

במקום השמיני אפלקציית מסנג'ר מבית בלאקברי- BBM, כן מסתבר שיש להם מסנג'ר משלהם- שיהיה להם בכיף עם בזבוזי הסוללה.

במקום התשיעי והעשירי, שוב נמצאות אפליקציות מבית 'האמפריה' של מארק צוקרברג- אפליקציית ניהול הדפים Pages Manager, ואפליקציית המסנג'ר של פייסבוק.

אז מה אפשר לעשות בכדי לחסוך באחוזי סוללה יקרים? כמובן שהפתרון האידיאלי הוא להפסיק להשתמש באפליקציות הבזבזניות. או פשוט להעדיף במידת האפשר לגלוש לאתרים הללו דרך הדפדפן המובנה במכשיר/ דרך המחשב.

 

מצטרפים לדף הפייסבוק של סרוגים ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

אין תגובות
הצג את כל התגובות