אחרי 14 שנה: אבי סגל עוזב את עיתון בשבע

אחרי יותר מארבע עשרה שנה, אבי סגל עוזב את עיתון בשבע. "תהליך כתיבת הטור נעשה קשה מדי, דבר שהשפיע עלי פיזית ונפשית וגם הפריע לי להשקיע אנרגיות בעניינים אחרים"

אחרי 14 שנה: אבי סגל עוזב את עיתון בשבע
  עוזב את בשבע. סגל (באדיבות המצולם)

אחרי יותר מארבע עשרה שנה, אבי סגל עוזב את עיתון בשבע.

סגל תושב גבעת שמואל, החל לכתוב את טורו השבועי עם לידת העיתון, בתחילה עוד עבד במקור ראשון ואת הטור שלו כתב תחת שם העט 'דניאל רותם'. רק לאחר תקופה עבר לחתום את הטור בשמו האמיתי. בטור היה מעלה סגל בסגנונו המחויך הרהורים על הפוליטיקה, מחשבות על המשפחה הדתית וגם נותן ביקורת על סרטים, ספרים ודיסקים שיצאו לאחרונה.

בדף הפייסבוק שלו, כתב סגל: "ובכן, בעוד כשבועיים זה עומד לקרות: אחרי ארבע עשרה שנים ושליש של כתיבת טור קבוע ב'בשבע', אני מוציא את המדור לגמלאות ומסיים (לפחות בינתיים) את עבודתי בעיתון. כן, רציני לגמרי."

הגיע למיצוי

סגל הסביר כי הגיע לתחושת מיצוי: "תהליך כתיבת הטור נעשה קשה מדי, דבר שהשפיע עלי פיזית ונפשית וגם הפריע לי להשקיע אנרגיות בעניינים אחרים. היו כל מיני שיקולים לכאן ולכאן, אבל הפרישה אמורה להיות חלק ממהלך גדול יותר בחיי האישיים והמקצועיים. אה, וגם העיסוק המתמיד באקטואליה נעשה מאוס מדי, כמו העניינים עם שרה וביבי והצוללות ש…"

אז הטור האחרון של סגל, שעבר לפני מספר שנים מגיליון הכותרת למוסף 'אתנחתא', צפוי לצאת בח' בכסלו. יומיים לאחר מכן יחגוג סגל יום הולדת, והוא רואה זאת כמתנה.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

תגובה 1
הצג את כל התגובות