יהודה גליק נגד השופטת: "ערב יום כיפור אני לא סולח לך"

השופטת שדחתה את מאסרו של הערבי שרצח אתמול שני ישראלים ופצע 4, היא שקיבלה את העלילה נגד יהודה גליק והרחיקה אותו מהר הבית שבוע לפני ההתנקשות בחייו

יהודה גליק נגד השופטת: "ערב יום כיפור אני לא סולח לך"
  השופטת חגית מאק-קלמנוביץ' (צילום: דוד ועקנין/פלאש90)

ח"כ יהודה גליק תוקף הבוקר (ב') את שופטת בית משפט השלום בירושלים חגית מאק-קלמנוביץ', שדחתה את מאסרו של המחבל מסילוואן שרצח אתמול שני ישראלים בבירת ישראל.

בפוסט זועם שפרסם גליק בעמוד הפייסבוק שלו הוא כותב: "כבוד השופטת מאק קלמנוביץ, ערב יום כיפור תשע"ז אני לא סולח לך."

מאק-קלמנוביץ' הייתה השופטת שהרחיקה את גליק מהר הבית לפני כשנתיים וזאת לאחר עלילה נגדו לפיה תקף מוסלמים בזמן עלייתו לשטח ההר. "לעולם לא אשכח את אותו יום רביעי 22/10/14 בו אני עומד בפנייך מתחנן על נפשי. מנסה לטעון בכל כוחי שמדובר בעלילה שאין לה התחלה אמצע וסוף", מטיח גליק בשופטת ומוסיף "העדפת להאמין למחבלים (זויה בדרנה, חיר שימה) ולמסייעיהם המוסלמים (פכרי, ראוף, טובול)."

הרגשתי שאת מתנקשת בחיי!!

"העדפת את המחבלים על פניי והחלטת על הרחקתי מהר הבית כי כהגדרתך "יש חשש מסוכנות ממני". קיבלת את הטענה המעוותת והשקרית שלמרות שפעם אחר פעם אני הייתי המותקף בהר הבית ומעולם לא הרמתי אצבע או מילה רעה כלפי איש העדפת להאמין לאלימים למחבלים למנוולים לשקרנים".

WhatsApp Image 2016-10-09 at 23.50.07

השופטת דוחה את המאסר של המחבל הרוצח מאתמול

גליק הזכיר את ניסיון ההתנקשות בחייו, וטען כי מעשיה של השופטת היו יותר מכאיבים לו: "הרגשתי שאת מתנקשת בחיי!! בדיוק שבוע לאחר מכן יום רביעי 29/10/14 על בסיס הרוח הגבית שהוא קיבל ממך ניסה מועתז חג'אזי לירות בי ולרצוח אותי. ניסיון ההתנקשות שלו לא כאב לי כלל ניסיון ההתנקשות שלך היה כסכין הפולח את הלב אין צורך לומר שלבסוף הוכח מעל כל ספק שאני זך ונקי כשלג."

את ה'אני מאשים' שלו מסיים גליק, "לתחנוניי לא היטית אוזן אבל לתחנוני אותו מחבל שנעצר כל כך הרבה פעמים על אלימות האזנת.
התאכזרת לרחמנים וריחמת על אכזרים. כתוצאה מכך שדחית את ריצוי מאסרו של מחבל במשך 4 חודשים, הוא רצח אתמול שני יהודים תמימים ופצע רבים אחרים. ערב יום כיפורים מול ריבונך התוכלי לרחוץ בניקיון כפייך?"

נזכיר כין בין פסיקותיה הידועות של השופטת מאק-קלמנוביץ' נמצאת גם הרשעתו של הרב מרדכי אלון במעשים מגונים בנער, עליו נגזרו 6 חודשי עבודות שירות.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

9 תגובות
הצג את כל התגובות