מילשטיין: "פרופ' הר-סגור היה הסטוריון מגויס של השמאל"

בשיחה עם ד"ר אורי מילשטיין על פרופ' מיכאל הר-סגור ז"ל שהלך היום לעולמו הוא מכנה אותו כאנטי-אינטלקטואל, שהיה מגויס טוטאלית לאג'נדה השמאלנית של גל"צ. מילשטיין גם מפתיע וטוען שהר-סגור טען ש"מערכת הביטחון ימנית ושרצח רבין בוצע ע"י השב"כ...". האזינו לראיון המלא.

מילשטיין: "פרופ' הר-סגור היה הסטוריון מגויס של השמאל"
  היסטוריון מגוייס? הר-סגור ז"ל (ויקיפדיה)

היום (ה') הלך לעולמו בגיל 87, פרופ' מיכאל הר-סגור, מי שמוכר לציבור בזכות תוכניתו השבועית "שעה היסטורית" בגלי צה"ל.

בשיחה שקיים שאול כהן, מאתר KR8 'ישראלי פטריוטי' עם ד"ר אורי מילשטיין הוא מאשים את הר-סגור בכך שהיה הסטוריון מגויס ששידר בגל"צ. "רק היסטוריון מגויס לאג'נדה של גלי צה"ל – שהיא שמאלנית – יכול לשרוד שם."

בהמשך הראיון טוען מילשטיין, שהר-סגור הוא הראשות מבין מחנכי הפוסט-מודרניזם הישראלי כששיטתו ההיסטורית הייתה שאין אמת והכל תלוי באג'נדה. "הוא ניצל את ידיעותיו לחנך את הצעירים על פי השקפתו השמאלנית." אומר מילשטיין.

עוד מאשים מילשטיין, כי הר-סגור, "אהב להתעסק הרבה ברכילויות ופרשיות פיקנטיות, ובדברים הקטנים, אך מעולם לא עסק באבני היסוד ההיסטוריים. אבל לדעתי, יש אמת היסטורית לפחות בדברים הגדולים. אם אתה נצמד למקורות ולא מפחד להגיד את דעתך, אתה מתקרב לאמת."

"הרסגור השתמש בידיעותיו כדי לצבוע את התרבות בצבע שלו,  אבל זו גישה אנטי-אינטלקטואלית. העיתונאים הצעירים שהתחנכו בגל"צ הם פרי ביאושים של חינוך הר-סגור."

מילשטיין גם מפתיע בראיון, שהר-סגור טען שרצח רבין בוצע ע"י השב"כ.

האזינו לראיון המלא בין שאול כהן וד"ר אורי מילשטיין (באדיבות אתר KR8 ישראלי פטריוטי)

[podcast]http://www.kr8.co.il/BRPortalStorage/a/23/11/94-1JYthaqxdE.mp3[/podcast]

הראיון באדיבות אתר KR8 'ישראל פטריוטי'.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

2 תגובות
הצג את כל התגובות