צפו: הנוצרים מחללים את קבר דוד המלך בהר ציון

עבודה זרה בארמונו של המלך. הבוקר (ב') קיימו מספר כמרים נוצרים תפילה בקבר דוד המלך בהר ציון בירושלים. בתיווך המשטרה, לא נערכה במקום מיסה. צפו

צפו: הנוצרים מחללים את קבר דוד המלך בהר ציון
  התפילה הנוצרית ליד קבר דוד המלך

עבודה זרה בארמונו של המלך. הבוקר (ב') קיימו מספר כמרים נוצרים תפילה בקבר דוד המלך בהר ציון בירושלים.

הנוצרים הגיעו מלווים בצלבים ענקיים, רמחים וכלי קטורת כדי לקיים במקום מיסה. מולם התייצבו עשרות פעילים למען קבר דוד המלך שבאו לתפילת מחאה כדי לשמור על צביונו של קבר מלך ישראל.

בסופו של דבר, בתיווך רב מתפללי קבר דוד הרב אהרן יצחק שטרן והמשטרה, הוחלט על תפילה קצרה ליד קבר דוד. סמוך לשעה 9:30 נכנסו לתוך מתחם הקבר קבוצת נוצרים, ומי שפיקח על האירוע מבפנים היה הרב שלום ארוש והרב שטרן. פעילי המחאה מציינים בסיפוק כי השנה לא נערכה מיסה מלאה אלא רק תפילה קצרה.

הביקור הקצר של הנוצרים בקבר דוד

אמש הוציא הרב שלמה אבינר, קריאה להגיע למחאה נגד התפילה הנוצרית "מצוה גדולה למנוע את השערורייה הנוראה של תפילת נוצרית, כלומר פולחן אלילי, במקום שנקרא "קבר דוד המלך" שהוא מקום קדוש מדורי דורות לתפילות כל עמך בית ישראל. חזק ונתחזק בטהרת ארצנו."

רב מתפללי קבר דוד הרב שטרן: ״אני מודה לרבנים הגאונים רבי שלום ארוש, רבי בניהו שמואלי, ולמקובל הרב יהודה שיינפלד, ולרב יוסף ברגר ולכל מתפללי קבר דוד אשר ללא הגעתם למקום בוודאי היתה נערכת במקום עבודת אלילים ופוגעת בקדושתו. אני שמחים על מניעה חלקית של בזיון הקודש, צר לי שלא הגיעו נציגים רשמים ממשרד הדתות לפקח בעצמם על הנעשה במתחם קבר דוד ולמנוע את המהומות המיותרות".

WhatsApp-Image-20160620 (1)

המשטרה מתווכת מחוץ למתחם הקבר

WhatsApp-Image-20160620

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

10 תגובות
הצג את כל התגובות