ראשל"צ: פעילי להב"ה פוצצו טקס של המסיון

מאות מתושבי ראשון לציון עם רבני העיר ואנשי ארגון להב"ה הצליחו לפוצץ טקס של המסיון והטבלה לנצרות של קשישים, שהובאו על ידי העובדים הזרים שמטפלים בהם

ראשל"צ: פעילי להב"ה פוצצו טקס של המסיון
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

היום (שבת) התקיים טקס המרת דת המונית לנצרות על ידי כת עדי ה'.

מאות מתושבי ראשון לציון וערי הסביבה הגיעו למקום למחות על הזוועה. החל מהשעה 8:30 לתפילה המונית בהובלת רבני העיר, אנשי יד לאחים ארגון להבה וכל העדות והחוגים.

פעילי ארגון להב"ה ויו"ר הארגון בנצי גופשטיין פרצו למתחם הטקס מספר פעמים וחסמו את כל הכניסות למקום. כוחות המשטרה שהיו במקום לא הצליחו להשתלט על הפעילים שפרצו פעם אחר פעם לרחבת הטקס. ולכן מפקד המרחב החליט לסגור את האירוע ומנע הגעת מיסיונרים נוספים למקום.

כמו כן במהלך המחאה הצליחו פעילות להב"ה להציל שש יהודיות שהיו צפויות להשתתף בטקס ההטבלה מתוכם שתי ניצולות שואה שהובאו להטבלה במרמה ע"י המטפלות הגויות.

כחלק מהמאבק העיקש נעצרו שלושה פעילי להב"ה ששוחררו בהמשך.

בנצי גופשטיין מסר בתגובה: כי עשרות הפעילים ששהו עימנו במהלך השבת בעיר ראשון לציון בתנאים לא תנאים נלחמו בחירוף נפש והצליחו למנוע את הההטבלה לנצרות, אנו מקווים כי הרשויות המקומיות יפיקו לקחים וימנעו לאשר טקסים כאלה בעתיד. בכל מקרה אנחנו נגיע לכל מקום שבו ינסו להמיר דת. תושבי ראשון לציון ראוים לשבח על ההתגייסות למצוה.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

11 תגובות
הצג את כל התגובות