הרב רבינוביץ' מכחיש כל קשר למודעת התמיכה בבית היהודי

במודעת תמיכה של 'הבית היהודי' מופיעים שמותיהם של רבנים ובהם גם שמו של ראש ישיבת מעלה אדומים הרב נחום אליעזר רבינוביץ' שמכחיש כל קשר "לא כתבתי שום מכתב כזה"

הרב רבינוביץ': לא חתמתי על מודעת התמיכה בבית היהודי
  לא חתם על מכתב הרבנים. הרב רבינוביץ' (פלאש90)

בחוברת מטעם הבית היהודי שתחולק עם עלוני השבת, בסוף השבוע הקרוב, מופיעה מודעת תמיכה במפלגה ובה שמותיהם של עשרות רבנים מרבני הציונות הדתית. במכתב המפורסם בחוברת מופיע ראש ישיבת אור עציון הרב חיים דרוקמן ואחריו ראשי ישיבות הסדר ראשי גרעינים ורבנים שונים.

במכתב כותבים הרבנים: "אנו רואים בבית היהודי תנועה דתית לאומי הנאמנת לתורה והדרכתה. מפלגה זו על נבחריה המצוינים היא הייצוג הראוי של הציונות הדתית והיא זו הצריכה להוביל בכנסת ובממשלה את ההשפעה ההשקפה הציונית דתית".

בין היתר מופיע במודעה גם שמו של הרב נחום אליעזר רבינוביץ', ראש ישיבת 'ברכת משה' ב'מעלה אדומים' ומזקני רבני הציונות הדתית, החבר גם בפורום הרבנים שמייעץ למפלגה בנושאי דת ומדינה.

בהקלטה שמפרסם היום (ד') ישי כהן באתר החרדי כיכר השבת, נשמע הרב רבינוביץ' מכחיש באופן ברור את החתימה שלו על מסמך מסוג זה.

האזינו לדבריו של הרב רבינוביץ'

(באדיבות אתר כיכר השבת)

"אני לא כתבתי להם שום מכתב תמיכה", קובע הרב רבינוביץ', "איפה ראית את זה? יש מכתב שלי? אין שום מכתב כזה! אני לא כתבתי שום מכתב כזה".

הרב רבינוביץ' מוסיף ואומר על מפלגת הבית היהודי: "בדרך כלל הם אנשים טובים אבל אני נזהר שלא להתערב בפוליטיקה".

1234-page-001

במפלגת 'הבית היהודי' בחרו שלא להגיב.

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

9 תגובות
הצג את כל התגובות